Дитячо-юнацька хореографічна студія "Щасливе дитинство"        Народний ансамбль танцю "Україна"

Четверг, 27.06.2019, 04:20

Вы вошли как Гость | Выход | Вход

Дитячо-юнацька хореографічна студія "Щасливе дитинство",

народний ансамбль танцю "Україна".


Дитячо-юнацька хореографічна студія "Щасливе дитинство” відноситься до позашкільного навчального закладу вищого рівня. Студія була заснована в 1969 році Народним артистом України Миколою Петровичем Коломійцем.
     Робочий навчальний план студії розроблено відповідно до головних завдань позашкільної освіти, та функціональному призначенню закладу – хореографічної освіти учнів. Через навчальні програми реалізуються основні функції позашкільного навчального закладу: навчально-розвиваюча, соціально-психологічна, адаптаційна, реабілітаційна-оздоровча, дозвільна, розважальна, методична та інші. В закладі створюються умови для задоволення потреб вихованців у допрофесійній підготовці, проводяться індивідуальні форми навчання, випускникам видається свідоцтво про закінчення студії. Організація занять в студії проходить за семестровою системою і обумовлена специфікою хореографічної освіти, принципами, методами і формами хореографічного навчання. Методика викладання хореографії базується на цілому ряді принципів: науковість, наступність, доступність, наочність, свідома навчально-пізнавальна активність учнів, відповідність методів навчання індивідуальним психологічним особливостям і природним фізичним даним учнів. Студія налічує понад 1200 вихованців від 4 до 18 років, які відвідують 68 гуртків. В студії викладаються такі дисципліни:
     • класичний танець
     • народно-сценічний танець
     • клас танцювальної техніки
     • історія хореографії
     • сучасний танок
     • постановка танцю
     • український танець
     Дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» існує вже більш ніж 40 років, на її базі створено ансамбль народного танцю «Україна» в якому танцюють найкращі учні студії. Репертуар колективу, в складі якого більше 200 концертних номерів, створено Народним артистом України Миколою Петровичем Коломійцем. Такі танці як: «Першокласниця», «Шкільний бал», «Веснянка», «Дитинство», «Гопак», «Дружба», «Гуцулята», «Бубни», «Берегиня», «Циганський» та ін. – є золотим фондом дитячої хореографії України.
     Ансамбль є лауреатом багатьох премій та дипломів, основними з яких є: премія ВЛКСМ ім. М.Островського, диплом міжнародного фестивалю „ Слов’янський базар ”, диплом Всеукраїнського телевізійного конкурсу „ Крок до зірок ”, диплом Всеукраїнського фестивалю „ Пісенний вернісаж ”, диплом І ступеню І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського, Диплом 1 ступеню міжнародного конкурсу хореографії „Веселкова терпсихора”, Диплом 31 міжнародного фестивалю „Радість Європи” в м. Белград. Два роки поспіль 2008, 2009 «Щасливе дитинство» отримувало найвищу дитячу нагороду "Зірка України" Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок» в номінації «Кращий дитячій хореографічний колектив року» яку власноруч вручав дітям президент України В. А. Ющенко. 2009 року студія гідно представляла дитячу хореографію міста на фестивалі мистецтв України в звітному концерті Києва, за що отримала диплом учасника заключного етапу фестивалю мистецтв України «За високу творчу майстерність» від Міністерства культури та туризму України.
     В дитячо-юнацькій хореографічній студії „Щасливе дитинство” працює 25 педагогів та акомпаніаторів, майже всі мають вищу освіту:
     3 керівника гуртка - Відмінники освіти України;
     1 керівник гуртка - „Заслужений працівник культури”.
     Провідні педагоги: Яценко О.Л. – художній керівник та постановник концертних номерів, Побежимова О.В., Гудзь Н.В., Анічкіна О.К., Невгадовська Л.А., Костелецька І .А., Пацунова Л.К.
     Основна мета яку ставить перед собою колектив дитячо-юнацької хореографічної студії - це дбайливе ставлення до дітей та їх інтересів, залучення як найбільше дітей до навчання хореографією, до джерел творчості Українського народу. І зараз студія працює за надбанням Миколи Петровича Коломійця, наша мета якмога більше дітей відірвати від впливу вулиці, донести до них прекрасне та яскраве мистецтво народного танцю України, зробити життя кожної дитини дійсно щасливим.

Ласкаво просимо!

Меню сайта

Микола Коломієць

Партнеры

  • UA-TV PRODUCTION
  • Форма входа